Yurtdışı Tuzlu Antep Fıstığı

Yöresel Ürünler
Birim Fiyat
720,00 TL
Ürün Kodu
Üretim Yeri Gaziantep
Birim Fiyat KDV Hariç 666,67 TL
KDV Dahil 720,00 TL
Ebatlar
Ürün Gramajı ve Paketleme Türü
Miktar
Tanım

Siparişler 1'er kilogramlık olarak hazırlanacaktır.

(Eğer 500'er gramlık paketler olmasını istiyorsanız, lütfen siparişinizi verirken adediyle birlikte not olarak belirtiniz.)

Kargo ücretinin yüksek hesaplanmaması için 2 kg ve daha fazla ürün siparişlerinizde, örneğin; 2 adet 1 kg ürün sepete  eklemek yerine 1 adet 2 kg ürün eklemenizi öneririz.

! ! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME ! !

 • Uzun zamandır yurtdışından baklava siparişi için çok fazla talep ve soru gelmekteydi.
 • Bu taleplere ve sorulara kayıtsız kalmadık ve DHL Express ile görüşmelerimiz sonucu Express gönderi fiyatlarının daha uygun hale getirilmesini sağladık.
 • Daha kolay alışveriş edebilmeniz için web sitemize entegre ettiğimiz DHL Express seçenekleriyle artık "Dünyanın En Eski Baklavacısından Dünyanın Her Yerine Baklava Gönderiyoruz" sloganıyla siparişlerinizi almaya hazırız..
 • Taşıma süresi Gaziantep'ten en uzak mesafeye (Avrupa için 1-2 gün, Amerika için 2-3 gün, Asya ve Pasifik için 3-4 gün) 4 gün süreceğinden tek tip paket uygulaması yapmamız gerekiyordu. 
 • Siparişlerinizin sağlıklı ve sorunsuz ulaştırılması için lütfen sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olunuz.
 • SİPARİŞİNİZİN GÖNDERİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜLKENİN GÜMRÜK KONTROLLERİNDE YAŞANABİLECEK HERHANGİ BİR BEKLEME SÜRECİNDEN VE BU ESNADA ÜRÜNE GELEBİLECEK ZARARLARDAN MÜESSESEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.
 • DOĞABİLECEK GÜMRÜK MASRAFI ALICI TARAFINDAN ÖDENİR.

  Gıda konusunda sorun çıkaran ülkeler aşağıda listelenmiştir. 

   

 • Rusya (Bireysel sipariş vermek yasak)

 • Avusturya (Viyana şehri haricine gönderilerde gümrükte sorun çıkartılıyor.)

 • İtalya

 • İspanya

 • iran

   

  Not: Bu liste tamamen deneme yoluyla oluşturulmuş olup listede olmayan ülkelerde sorun yaşanmayacağı garanti edilmemektedir. 
İçindekiler

Tuzlu Antep Fıstığı

Brüt 500 gr ve Brüt 1 kg'dır.

Bilgi Alerjen ihtiva eder
Kullanım Şekli

Fıstıklı Kuru Baklavanın raf ömrü 15 gündür. Paketiniz elinize ulaştığında ürünü daha uzun süre muhafaza etmek isterseniz, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Fıstık Ezmesinin raf ömrü 1 aydır. Paketiniz elinize ulaştığında ürünü daha uzun süre muhafaza etmek isterseniz, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Tuzlu Antep Fıstığının raf ömrü üzerinde belirtilmiştir.

Üretim Yeri Gaziantep
Diğer Hususlar

Uzun zamandır yurtdışından baklava siparişi için çok fazla talep ve soru gelmekteydi.

Bu taleplere ve sorulara kayıtsız kalmadık ve DHL Express ile görüşmelerimiz sonucu Express gönderi fiyatlarının daha uygun hale getirilmesini sağladık.

Daha kolay alışveriş edebilmeniz için web sitemize entegre ettiğimiz DHL Express seçenekleriyle artık "Dünyanın En Eski Baklavacısından Dünyanın Her Yerine Baklava Gönderiyoruz" sloganıyla siparişlerinizi almaya hazırız..

Taşıma süresi Gaziantep'ten en uzak mesafeye (Avrupa için 1-2 gün, Amerika için 2-3 gün, Asya ve Pasifik için 3-4 gün) 4 gün süreceğinden tek tip paket uygulaması yapmamız gerekiyordu. 

Farklı miktar ve farklı çeşitlerde ürün talepleriniz için lütfen bize e-posta ile ulaşın. [email protected]

Siparişlerinizin sağlıklı ve sorunsuz ulaştırılması için lütfen sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olunuz.